18e Open International de Cappelle-la-Grande 2002

 

                Classement final                 

 

Cl.      NOM              PRENOM          Fed   Elo   Pts   Dep2

1    GMI  ROZENTALIS       EDUARDAS         LTU   2598  7,5  2674

2    GMI  NEVEROV          VALERIY          UKR   2578  7    2707

3    GMI  BAKLAN           VLADIMIR         UKR   2609  7    2698

4    GMI  KVEINYS          ALOYZAS          LTU   2555  7    2689

5    GMI  KOTRONIAS        VASILIOS         CYP   2568  7    2685

6    GMI  LUTHER           THOMAS           GER   2573  7    2669

7    GMI  NISIPEANU        LIVIU-DIETER     ROM   2608  7    2660

8    GMI  NOGUEIRAS        JESUS            CUB   2521  7    2645

9    GMI  LESIEGE          ALEXANDRE        CAN   2572  7    2643

10   MI   KALOD            RADEK            CZE   2462  7    2637

11   GMI  WINANTS          LUC              BEL   2488  7    2625

12   MI   SPRENGER         JAN MICHAEL      GER   2464  7    2573

13   GMI  KAZHGALEYEV      MURTAS           KAZ   2561  6,5  2640

14   GMI  BURMAKIN         VLADIMIR         RUS   2564  6,5  2638

15   GMI  MOVSESIAN        SERGEI           CZE   2624  6,5  2630

16   GMI  FRIDMAN          DANIEL           LAT   2571  6,5  2622

17   GMI  DGEBUADZE        ALEXANDRE        BEL   2544  6,5  2614

18   GMI  GYIMESI          ZOLTAN           HUN   2606  6,5  2598

19   GMI  KENGIS           EDVINS           LAT   2571  6,5  2593

20   MI   PILGAARD         KIM              DEN   2400  6,5  2572

21   GMI  ZAGREBELNY       SERGEY           UZB   2503  6,5  2571

22   GMI  RAUSIS           IGORS            LAT   2466  6,5  2568

23   GMI  VAN DEN DOEL     ERIK             NED   2585  6,5  2567

24   MI   HALKIAS          STELIOS          GRE   2546  6,5  2566

25   GMI  TOTSKY           LEONID           RUS   2490  6,5  2565

26   MI   POTAPOV          ALEXANDER        RUS   2477  6,5  2564

27   GMI  SHNEIDER         ALEKSANDR        UKR   2501  6,5  2548

28   MI   VALLIN           GUILLAUME        GONF  2356  6,5  2546

29   MI   BELKHODJA        SLIM             TUN   2506  6,5  2540

30   MI   KHAMATGALEEV     ALEXEJ           RUS   2400  6,5  2538

31   GMI  IORDACHESCU      VIOREL           MDA   2558  6,5  2527

32   MI   BAGHERI          AMIR             IRI   2410  6,5  2525

33   GMI  LEGKY            NIKOLAY          UKR   2485  6,5  2522

34   GMI  BELIKOV          VLADIMIR         RUS   2483  6,5  2519

35   GMI  ZHANG            PENGXIANG        CHN   2522  6,5  2508

36   GMI  NIKITIN          ANDREY           RUS   2506  6,5  2491

37   CF   MISTA            ALEKSANDER       POL   2419  6,5  2488

38   MI   MATLAK           MAREK            POL   2488  6,5  2484

39   GMI  APICELLA         MANUEL           CLIC  2520  6,5  2448

40   MI   RIZOUK           AIMEN            ALG   2467  6,5  2438

41   MI   HOLZKE           FRANK            GER   2478  6,5  2408

42   MI   PARAGUA          MARK             PHI   2469  6,5  2397

43   GMI  DEGRAEVE         JEAN-MARC        CLIC  2591  6    2592

44   MI   STRYJECKI        MAREK            POL   2445  6    2584

45   MI   GORMALLY         DANIEL           ENG   2506  6    2561

46   GMI  CHUCHELOV        VLADIMIR         BEL   2600  6    2536

47   MI   SOLLEVELD        MAARTEN          NED   2413  6    2536

48   MI   SHAW             JOHN             SCO   2506  6    2520

49   GMI  LALIC            BOGDAN           ENG   2523  6    2502

50   CF   HEBERLA          BARTLOMIEJ       POL   2433  6    2499

51   GMI  ARKELL           KEITH            ENG   2463  6    2496

52   MI   FONTAINE         ROBERT           CANN  2469  6    2496

53   MI   DUMITRACHE       DRAGOS           ROM   2506  6    2486

54   GMI  PUSHKOV          NIKOLAI          RUS   2516  6    2484

55   GMI  GALLAGHER        JOSEPH           SUI   2503  6    2480

56   MI   GALDUNTS         SERGEY           ARM   2510  6    2474

57   GMI  GDANSKI          JACEK            POL   2530  6    2467

58   MI   ELIET            NICOLAS          GONF  2401  6    2465

59   CF   WOJTASZEK        RADOSLAW         POL   2427  6    2463

60   CF   CZARNOTA         PAWEL            POL   2194  6    2457

61   MI   VEZZOSI          PAOLO            ITA   2392  6    2450

62   MI   SHIRAZI          KAMRAN           USA   2455  6    2445

63   GMI  SLOBODJAN        ROMAN            GER   2527  6    2445

64   GMI  TIMOSHENKO       GEORGY           UKR   2560  6    2433

65   MF   BOBRAS           PIOTR            POL   2431  6    2432

66   GMI  FOISOR           CRISTINA         ROM   2438  6    2432

67   MI   MARCELIN         CYRIL            NOYO  2455  6    2429

68   CF   MARTYN           RAFE             ENG   2115  6    2425

69   MI   JENNI            FLORIAN          SUI   2525  6    2419

70   GMI  JARACZ           PAWEL            POL   2513  6    2417

71   MI   PETROV           MARIJAN          BUL   2476  6    2417

72   MI   SAMMALVUO        TAPANI           FIN   2433  6    2414

73   MF   JAKUBOWSKI       KRZYSZTOF        POL   2458  6    2411

74   GMI  MCNAB            COLIN            SCO   2425  6    2405

75   GMI  NIKCEVIC         NEBOJSA          YUG   2457  6    2405

76   CF   SEEL             CHRISTIAN        GER   2239  6    2404

77   CF   GREGOIRE         SYLVAIN          AVIG  2182  6    2385

78   MI   SANTOS           CARLOS           POR   2442  6    2385

79   MI   DEL RIO          GABRIEL          ESP   2509  6    2367

80   MI   LABOLLITA        MARTIN           ARG   2398  6    2364

81   GMI  BOUAZIZ          SLIM             TUN   2369  6    2357

82   GMI  RADZIEWICZ       IWETA            POL   2395  6    2346

83   MF   COLLUTIIS        DUILIO           ITA   2348  6    2344

84   CF   BALCERAK         PHILIPP          GER   2172  6    2325

85   MI   FROIS            ANTONIO          POR   2354  6    2313

86   CF   MAITESIAN        SERGEI           LIEN  2289  6    2309

87   CF   VAN HEIRZEELE    DANIEL           BEL   2223  6    2307

88   CF   ROTT             GEORG            GER   2139  6    2305

89   MF   WATANABE         AKIRA            JPN   2381  6    2298

90   CF   JOSSIEN          REMY             MOLI  2142  6    2264

91   CF   MEVEL            ALBERIC          OLLA  2251  6    2246

92   MI   CABRERA          ALEXIS           CUB   2415  5,5  2548

93   CF   JEDYNAK          RADOSLAW         POL   2403  5,5  2507

94   GMI  KLOVANS          JANIS            LAT   2440  5,5  2499

95   GMI  SOLAK            DRAGAN           YUG   2501  5,5  2490

96   GMI  GALIANINA-RYJAN  JULIA            RUS   2333  5,5  2485

97   MI   GRABARCZYK       MIROSLAW         POL   2495  5,5  2483

98   MF   BROCHET          PHILIPPE         NIEN  2381  5,5  2478

99   MI   VAN DER WEIDE    KAREL            NED   2454  5,5  2478

100  MI   COSMA            IOAN             ROM   2461  5,5  2474

101  MI   LOBZHANIDZE      DAVIT            GEO   2491  5,5  2445

102  MI   VELICKA          PETR             CZE   2445  5,5  2445

103  MI   YU               SHAOTENG         CHN   2522  5,5  2438

104  CF   MAEURER          CHRISTOPH        GER   2314  5,5  2432

105  MI   SOFRONIE         IULIAN           ROM   2458  5,5  2431

106  MI   KAABI            MEJDI            TUN   2352  5,5  2429

107  MF   PALO             DAVOR            DEN   2337  5,5  2428

108  CF   ROYER            SYLVAIN          TREM  2242  5,5  2421

109  MF   PERT             RICHARD          ENG   2302  5,5  2419

110  MI   SILVA            FERNANDO         POR   2316  5,5  2416

111  MI   BERKVENS         JOOST            NED   2456  5,5  2401

112  GMI  LUKOV            VALENTIN         BUL   2478  5,5  2395

113  MI   KOTAN            LADISLAV         SVK   2350  5,5  2386

114  CF   RIGO             ZSOLT            SVK   2363  5,5  2386

115  MI   BUTNORIUS        ALGIMANTAS       LTU   2449  5,5  2379

116  MI   RAETSKY          ALEXANDER        RUS   2426  5,5  2379

117  MF   DUBOIS           JEAN-MARIE       MARO  2297  5,5  2378

118  MI   MARKOS           JAN              SVK   2454  5,5  2377

119  MI   LI               SHILONG          CHN   2509  5,5  2375

120  MF   UPTON            TIMOTHY          SCO   2305  5,5  2369

121  MF   KOCH             WOLFGANG MAX     GER   2300  5,5  2367

122  MI   PIRROT           DIETER           GER   2436  5,5  2367

123  GMI  BRUSTMAN         AGNIESZKA        POL   2354  5,5  2365

124  CF   SAIBOULATOV      DANIAL           BEL   2231  5,5  2358

125  GMI  MUREY            JACOB            ISR   2487  5,5  2350

126  GMI  GUREVICH         VLADIMIR         UKR   2476  5,5  2347

127  MF   BOUHALLEL        RABAH            LIEN  2359  5,5  2341

128  MI   FOISOR           OVIDIU           ROM   2443  5,5  2334

129  MF   LORSCHEID        GERHARD          GER   2305  5,5  2331

130  CF   HOUHOU           OLIVIER          ISSY  2218  5,5  2324

131  MF   KNIEST           OLIVER           GER   2312  5,5  2323

132  CF   ABELN            MICHIEL          NED   2273  5,5  2322

133  MI   ROUMEGOUS        MARINA           EVRY  2201  5,5  2321

134  MF   LAGOWSKI         PATRYK           POL   2320  5,5  2320

135  MI   SALDANO          HORACIO          ARG   2418  5,5  2317

136  MF   HUSARI           SATE             SYR   2397  5,5  2316

137  GMI  TE-LALLEMAND     ROSA             MONA  2291  5,5  2314

138  GMI  KADIMOVA         ILAHA            AZE   2372  5,5  2312

139  MF   LAURENT          BRUNO            BEL   2291  5,5  2311

140  CF   ROHRMUELLER      ULRICH           GER   2242  5,5  2308

141  MI   KOERHOLZ         LUDGER           GER   2395  5,5  2303

142  GMI  SZEKELY          PETER            HUN   2439  5,5  2302

143  CF   VAVRAK           PETER            SVK   2351  5,5  2302

144  CF   RENDLE           THOMAS           ENG   2135  5,5  2301

145  CF   CALISTRI         TRISTAN          CRET  2333  5,5  2300

146  MI   PIENIAZEK        ARTUR            POL   2408  5,5  2296

147  CF   SIMON            OLIVIER          PONT  2274  5,5  2292

148  MF   DALY             COLM             IRL   2348  5,5  2290

149  CF   BAKUS            MICHEL           CLIC  2206  5,5  2285

150  CF   WALLART          ADRIEN           LETQ  2229  5,5  2281

151  GMI  DEMINA           JULIA            RUS   2342  5,5  2277

152  MF   RAJLICH          VASIK            USA   2384  5,5  2277

153  CF   WOREK            JOANNA           POL   2224  5,5  2277

154  MF   NIKLASCH         OLIVER           GER   2346  5,5  2268

155  CF   BUCKLEY          SIMON            ENG   2249  5,5  2265

156  CF   RUDOLPH          JOHANNES         GER   2245  5,5  2265

157  CF   GOSSET           ARNAUD           NOYO  2079  5,5  2263

158  CF   BIANCHI          GUILLAUME        ARRA  2209  5,5  2256

159  CF   BREMOND          ERIC             BSCL  2296  5,5  2252

160  MI   MATRAS           AGNIESZKA        POL   2213  5,5  2248

161       LOGEL            MATTHIEU         PASO  1950  5,5  2237

162  MF   GERARD           NICOLAS          SAUT  2273  5,5  2231

163  CF   HUIZER           MARK             NED   2193  5,5  2221

164  CF   PELLE            GUILLAUME        ARRA  2251  5,5  2219

165  CF   FERRO            MARIO            ITA   2183  5,5  2215

166  MF   EBNER            HUBERT           AUT   2262  5,5  2214

167  CF   MUHREN           WILLEM           NED   2209  5,5  2186

168  CF   DEKKER           BART             NED   2215  5,5  2177

169  CF   ROGER            MEHDI            LIEN  2191  5,5  2165

170  CF   MIELLET-BENSAN   YVES             CORB  2235  5,5  2159

171  CF   AVELINE          PHILIPPE         ISSY  2155  5,5  2112

172       GILLAIN          NICOLAS          BEL   2063  5,5  2112

173  GMI  CIUKSYTE         DAGNE            LTU   2319  5    2435

174  MI   KERNAZHITSKY     LEONID           UKR   2413  5    2423

175  MI   KURNOSOV         IGOR             RUS   2419  5    2420

176  MI   TISSIR           MOHAMED          MAR   2368  5    2413

177  CF   SCHMITT          ANDRE            LIEN  2264  5    2385

178  GMI  KONONENKO        TATIANA          UKR   2371  5    2384

179  GMI  COSMA            ELENA-LUMINA     ROM   2354  5    2383

180  MF   FERNANDO         DIOGO            POR   2360  5    2381

181  GMI  HEBDEN           MARK             ENG   2558  5    2381

182  CF   PREVOT           EMMANUEL         AVOI  2219  5    2377

183  CF   SPAN             PAUL             NED   2247  5    2373

184  CF   CHENG            XINKAI           CHN   2308  5    2369

185  MF   PHILIPPE         CHRISTOPHE       NANC  2325  5    2367

186  MI   HANDKE           FLORIAN          GER   2450  5    2351

187  MF   MOHANDESI        SHAHIN           IRI   2324  5    2351

188  MF   HENRIS           LUC              BEL   2292  5    2350

189  MF   MATTHAEI         ALEXANDER        GER   2347  5    2348

190  CF   BAKALARZ         MIECZYASLAW      LUX   2328  5    2344

191  MF   HANLEY           CRAIG            ENG   2304  5    2343

192  CF   PALEOLOGU        VLADIMIR         SUI   2056  5    2341

193  GMI  BOSBOOM-LANCHAV  TEA              NED   2326  5    2335

194       SCLACMENDER      JULIEN           BEL   2170  5    2332

195  GMI  MELAMED          TATIANA          UKR   2296  5    2331

196  GMI  SAVCHENKO        STANISLAV        UKR   2563  5    2324

197  MF   VAN DOELAND      JULIUS           NED   2293  5    2324

198  GMI  KRUPKOVA         PETRA            CZE   2295  5    2320

199  CF   CLERY            NICOLAS          LETQ  2319  5    2317

200  MI   SZIEBERT         ADAM             HUN   2345  5    2313

201  GMI  ROMANOVA         INNA             BLR   2308  5    2305

202  CF   ABERGEL          THAL             EVRY  2307  5    2304

203  CF   MULLON           JEAN-BAPTIST     SAUT  2296  5    2304

204  MI   VAN DER STRICHT  GEERT            BEL   2420  5    2299

205  CF   TOMCZAK          RAFAL            POL   2310  5    2295

206  MF   KOUNTZ           JOCHEN           GER   2359  5    2290

207  MI   PAYEN            ARNAUD           BAGX  2388  5    2282

208  CF   ANDRZEJEWSKA     EDYTA            POL   2231  5    2273

209  MI   PETRAN           PETER            SVK   2370  5    2273

210  CF   BAUDUIN          ETIENNE          BEL   2236  5    2270

211  CF   HAUTOT           STEPHANE         BEL   2274  5    2270

212  CF   VAN DE BERKMORT  THEO             NED   2222  5    2268

213  CF   CASTAIGNET       LAURENT          VESI  2193  5    2267

214  CF   COUCHE           DIDIER           CAPG  2102  5    2267

215  CF   GOHIL            HARRY            GER   2322  5    2267

216  MF   TOULZAC          PIERRE YVES      MULH  2277  5    2267

217  MI   LEROY            DIDIER           EVRY  2377  5    2264

218  CF   CHEVRIER         THOMAS           MACO  2217  5    2258

219  MF   SCETININ         ALEXANDER        RUS   2279  5    2258

220  CF   MINNICAN         ALAN             SCO   2175  5    2257

221  CF   ROBERTS          PAUL             SCO   2160  5    2254

222  MI   KOSKELA          NIINA            FIN   2276  5    2253

223  MF   IONESCU          CRISTIAN         ROM   2330  5    2248

224  MI   GRABARSKA        BARBARA          POL   2302  5    2242

225  MI   BERGEZ           LUC              EVRY  2370  5    2241

226  CF   VAN HOOLANDT     PATRICK          MNC   2155  5    2241

227  CF   PACI             CEDRIC           NANC  2197  5    2240

228  CF   GENTILLEAU       JEAN-PHILIPP     MNC   2181  5    2239

229  CF   GAMBACK          BJORN            SWE   2181  5    2238

230  CF   GOURLAY          IAIN             SCO   2183  5    2236

231  GMI  ZATULOVSKAYA     TATIANA          RUS   2201  5    2236

232  CF   LARGE            LAURENT          VESI  2179  5    2228

233  CF   PINTER           ERIK             SVK   2323  5    2228

234  CF   SAUR             MICHAEL          GER   2104  5    2227

235  CF   GOOSSENS         ETIENNE          BEL   2192  5    2226

236  CF   SCHNITZER        PETER            GER   2299  5    2220

237  CF   MANCINI          MARIO            LIEN  2332  5    2211

238  CF   GUILBERT         JEAN-LOUIS       BOUL  2096  5    2205

239  CF   ORTMANN          DAVID            GER   2235  5    2201

240  MI   PERIC            SLAVISA          YUG   2250  5    2199

241  CF   TILLET           LOUIS-JUAN       ARRA  2181  5    2198

242  CF   VAN DEN BERSSEL  JEROEN           NED   2136  5    2192

243  CF   RAPINEL          FRANCK           CHAL  2199  5    2183

244  CF   ROUZAUD          PHILIPPE         CRET  2217  5    2176

245  CF   DAURELLE         HERVE            NOYO  2186  5    2173

246  CF   STURC            GUSTAV           SVK   2150  5    2167

247  CF   NEMETY           LASZLO           LVDU  2146  5    2164

248  CF   WEBER            TOM              LUX   2085  5    2160

249  CF   STRAUB           PETER            GER   2120  5    2157

250  MF   FROST            NICHOLAS         ENG   2112  5    2147

251       BASKEWITSCH      PIERRE           LUX   2130  5    2141

252  CF   CZARNOTA         DOROTA           POL   2115  5    2140

253  CF   GARRIGUES        BERTRAND         GREN  2043  5    2137

254  CF   THERKILDSEN      THOMAS           LETQ  2108  5    2120

255  CF   DAUBENFELD       GILLES           LUX   2146  5    2115

256  CF   JULIAN           STEPHANE         AUBO  2158  5    2115

257  CF   EISENBEISER      AMADEUS          GER   2117  5    2105

258  CF   CHANELLE         NOE              AUBO  2044  5    2103

259  CF   EISENBEISER      KARLHEINZ        GER   2114  5    2103

260  CF   LEBURGUE         SYLVAIN          MULH  2104  5    2101

261  CF   COSTA            JOAO GUERRA      POR   2148  5    2098

262  CF   SONDORS          PETERIS          GER   2084  5    2090

263  CF   FILLON           DAMIEN           PTTP  2140  5    2088

264       GARRIGUES        GILLES           DUNK  2020  5    2088

265  CF   BHUIYAN          ABUL KASHEM      BAN   2079  5    2079

266  CF   DALLET           DIDIER           DREU  2106  5    2069

267  CF   BOILLON          VINCENT          CHBM  2094  5    2068

268       SCHEFCZYK        HANS             GER   N2060 5    2062

269  CF   SUEZ-PANAMA      GILLES           ARSE  2052  5    2060

270  CF   PFAFFEL          THOMAS           AUT   2079  5    2059

271  CF   PEDERSEN         OYVIND           NOR   2054  5    2057

272  CF   BAUME            CHRISTOPHE       REEM  2080  5    2052

273  CF   KAJAN            MILAN            SVK   2102  5    2046

274       LAURADOUX        CEDRIC           BRES  2030  5    2045

275  CF   LANNEAU          BERTRAND         BEL   2132  5    2020

276       HONHON           ROLAND           BEL   2073  5    1995

277       MASSOT           MANUEL           NGLR  1760  5    1995

278       DORLET           NICOLAS          TGCA  1710  5    1874

279       LUND             FRODE RYAN       NOR   1686  5    1822

280  MI   WELLING          GERARD           NED   2410  5    2376

281  MF   LEROY            ADRIEN           APSA  2248  5    2337

282  CF   PISCOPO          PIERLUIGO        ITA   2256  4,5  2332

283  CF   CORNETTE         MATTHIEU         BXEC  2357  4,5  2323

284  GMI  VELIKHANLI       FIRUZA           AZE   2325  4,5  2294

285  CF   TAYEB            DJIMID           MALF  2160  4,5  2272

286  GMI  GRABUZOVA        TATIANA          RUS   2406  4,5  2263

287  CF   DEMANGHON        JONATHAN         REPB  2149  4,5  2234

288  CF   MEYNARD          THIBAULT         AVIG  2190  4,5  2226

289  MF   RYAN             JOSEPH           IRL   2305  4,5  2224

290  CF   MICHIELS         BART             BEL   2212  4,5  2219

291  CF   OUDOT            JEAN-BAPTIST     REEM  2091  4,5  2215

292  CF   MEIER            GEORG            GER   2142  4,5  2203

293  CF   DELL'AGOSTI      ALAIN            SUI   2203  4,5  2201

294  MF   BRAEUNING        RUDOLF WILHE     GER   2307  4,5  2194

295       LANDUYT          ERIC             CAPG  2000  4,5  2187

296  CF   STEENBEKKERS     FRANCK           NED   2194  4,5  2179

297  MI   DURAO            JOAQUIM          POR   2150  4,5  2177

298  MF   RICHARDS         HEATHER          ENG   2209  4,5  2175

299  CF   VILPOUX          JEREMIE          CHAL  2135  4,5  2175

300  CF   POLONI           PIERRE-MARIE     DIJO  2018  4,5  2172

301  CF   AGUETTAZ         MAXIME           STRA  2218  4,5  2170

302       CARLIER          GUILLAUME        TGCA  1930  4,5  2165

303  CF   BIJAOUI          MANUEL           CFPR  2142  4,5  2162

304  CF   COMPAGNIE        LUC GERRIT       NED   2222  4,5  2162

305  CF   PESCHEL          ANDREAS          GER   2202  4,5  2162

306  CF   SZYLAR           ERIC             PTTP  2103  4,5  2158

307  CF   MEDGHOUL         SHERIF           MARO  2121  4,5  2153

308  CF   MUHREN           BIANCA           NED   2115  4,5  2144

309  CF   LAFAURIE         PIERRE           JEEN  2061  4,5  2139

310  CF   FERKINGSTAD      SJUR             NOR   2104  4,5  2137

311       STILMANT         THIERRY          BEL   1861  4,5  2136

312  CF   CHALMETON        GUILLAUME        BIHO  2014  4,5  2133

313  CF   LEMOINE          BENOIT           PAIV  2143  4,5  2130

314       VAN LANKVELD     WIL              NED   1908  4,5  2116

315       BARDOUX          THIERRY          RETH  2110  4,5  2107

316  CF   PASCAL           PIERRE           MPEC  2099  4,5  2106

317       CHAPDELAINE      ROMAIN           STPC  2020  4,5  2104

318  CF   HOUDART          DAVID            BEL   2102  4,5  2102

319  MF   MARECHAL         ANDY             BEL   2311  4,5  2102

320  CF   COME             ALEXANDRE        ISSY  2117  4,5  2100

321  MF   GORSHKOVA        IRINA            BEL   2172  4,5  2100

322  CF   RODRIGUES        AFONSO           POR   2191  4,5  2096

323       GREGOIRE         THIERRY          TGCA  1940  4,5  2095

324  CF   MAGAR            JOHANNES         GER   2119  4,5  2095

325  CF   DUCHATEAU        THOMAS           STRA  2143  4,5  2089

326       TARIN            NICOLAS          CHEC  1880  4,5  2087

327  CF   SHEPHERD         MICHAEL          SCO   2071  4,5  2086

328  CF   SPENCE           DAVID            ENG   2179  4,5  2074

329  CF   CORREIA          MARIO            POR   2138  4,5  2072

330       FORGET           CYRIL            EVRY  1890  4,5  2071

331       PLATEL           ALEXANDRE        CAPG  2160  4,5  2071

332       KIEFFER          CHRISTIAN        TGCA  2040  4,5  2069

333  CF   LEVERS           THIERRY          AULN  2081  4,5  2067

334  CF   DUFOUR           OLIVIER          CHEC  2103  4,5  2059

335  MI   MULLER           ANNE             MULH  2167  4,5  2058

336  CF   MARUEJOLS        CLAUDE           AIXP  2033  4,5  2055

337  CF   MONSIEUX         CYRIL            BELF  2025  4,5  2051

338  CF   NAIDJI           TAYEB            STRA  2097  4,5  2050

339  CF   VAILLANT         STEPHANE         ORLE  2100  4,5  2048

340       HERVO            FREDERIC         NGLR  1930  4,5  2047

341  CF   DELAHAYE         FREDERIC         CAPG  2065  4,5  2045

342  CF   BENSDORP         MARLIES          NED   2117  4,5  2041

343  CF   MAC VICAR        JOHN             ENG   2101  4,5  2039

344       LANDRE           TRISTAN          CLIC  2020  4,5  2036

345  CF   DEPOORTER        ENGUERRAN        NEUF  2035  4,5  2032

346       DENEUFEGLISE     PIERRE-EMMAN     ROBE  1930  4,5  2030

347  CF   KONIECZNY        SEBASTIEN        AUCH  2082  4,5  2028

348  CF   VERSPECHT        THIERRY          BEL   2103  4,5  2026

349       WARKENTIN        JURGEN           NEUF  1990  4,5  2026

350       VAN STEENKISTE   VINCENT          BEL   1923  4,5  2023

351       DUMONT           ANDRE            BEL   2082  4,5  2021

352  CF   LOMBART          PHILIPPE         BEL   2119  4,5  2021

353       BIELKA           SAMUEL           REEM  1990  4,5  2020

354  CF   PRIMEL           DOMINIQUE        AIGR  2156  4,5  2020

355  CF   SOBRY            SEBASTIEN        TGCA  2078  4,5  2019

356  CF   VIGNERON         FREDERIC         ELBE  2118  4,5  2016

357  MF   BAKALARZ         GRAZYNA          LUX   2127  4,5  2014

358       BURG             TWAN             NED   N2020 4,5  2013

359  CF   ISRAEL           GREGORY          TGCA  2093  4,5  2010

360  CF   LAVAL            BRICE            REEM  2140  4,5  2003

361       ALLOUARD         MARC             CAPG  1900  4,5  2001

362       DELERME          RAYMOND          PBNP  1930  4,5  1999

363  CF   SVENSEN          TARJEI           NOR   2077  4,5  1999

364       BECQUART         JULIEN           CHAL  2070  4,5  1996

365  CF   LALANDE          JEAN-LOUIS       TREM  2083  4,5  1993

366  CF   MENNA            IVAN             STJC  2059  4,5  1992

367       RATSAVONG        MOUKDA           LEER  N1960 4,5  1961

368       CHARLES          GERALD           EPIN  2030  4,5  1958

369  CF   MARCINIAK        MARCEL           LIEV  2076  4,5  1953

370       ANGERMUNDE       DIRK             GER   2005  4,5  1952

371       BAETEN           WILLIAM          BEL   1700  4,5  1952

372       CAELS            VIVIANE          BEL   N1960 4,5  1952

373  CF   RAFFENEAU        FREDERIC         DREU  2021  4,5  1947

374  CF   REGNAULT         ALEXANDRE        BELF  2099  4,5  1942

375  CF   LAPORTE          DAMIEN           BXAS  2113  4,5  1933

376  CF   BELLARDI         MICHEL           CH15  2046  4,5  1921

377  CF   SOULAGES         LAURENT          CRET  2154  4,5  1915

378       SNELLINGEN       JORN             NOR   1718  4,5  1908

379       FOURNIER         SYLVAIN          BIHO  1980  4,5  1901

380       DELBECQ          JEANNOT          BETH  1920  4,5  1898

381       RINGELSTEIN      GABRIELE         GER   1796  4,5  1891

382       LUI              ERIC             BEL   1907  4,5  1890

383       COULON           GUILLAUME        TGCA  2110  4,5  1886

384       CHAMI            MALIK            GAGN  1780  4,5  1875

385       LURDALEN         SVEIN ERIK       NOR   1691  4,5  1875

386       PAEPENS          JAN              BEL   2050  4,5  1861

387       DE LANGE         HANS-GERD        NED   1780  4,5  1854

388       CHATARD          PATRICE          BOUR  1790  4,5  1845

389       FACON            ALBERT           BAEF  1920  4,5  1841

390       SWIERCZ          SANDRA           ROBE  1670  4,5  1834

391       JEANNELLE        ANDRE            NEUF  1640  4,5  1808

392       CREPIN           JIMMY            LONG  1630  4,5  1783

393       LAMERANT         HENRI            ARME  1540  4,5  1568

394  CF   COLIN            VINCENT          DEAU  2336  4,5  2366

395  CF   MARCHYLLIE       BRUNO            CAPG  2171  4,5  2082

396  MF   TOMA             KATARZYNA        POL   2198  4    2208

397  CF   REDON            BRUNO            GONF  2185  4    2201

398  CF   CIEZA            ARCADIO          PER   2308  4    2182

399  CF   LERAY            JEROME           VALC  2219  4    2146

400  CF   GIRARD           ERIC             MALF  2201  4    2145

401  CF   ANDRE            DAMIEN           BEL   2065  4    2139

402  CF   BRIET            GUILLAUME        LIEN  2189  4    2114

403  CF   NAUDIN           YVAN             NEUF  2053  4    2114

404  CF   CHARDIN          THIERRY          TREM  2067  4    2089

405       VAN RUN          RIEKE            NED   1850  4    2088

406  CF   CAPPON           JOHN             CAPG  2157  4    2081

407  CF   LAPEYRE          PIERRE           ORLE  2060  4    2061

408  CF   JEITZ            CHRISTIAN        LUX   2065  4    2057

409       MANNE            JEAN-LUC         BEL   1852  4    2055

410       TRUONG           HUBERT           MALA  1860  4    2054

411  CF   STERK            MICHEL           NOR   2033  4    2041

412  CF   ISHII            ICHIRO           JPN   2051  4    2036

413  CF   CARTON           CAMILLE          NOYO  2221  4    2034

414       FOISOR           SABINA           GREN  2060  4    2029

415  CF   MEDGHOUL         ABDEL            MARO  2025  4    2026

416       REJAIBI          SAMIR            PBNP  2290  4    2021

417       VAN WEERSEL      ARLETTE          NED   1975  4    2018

418       MISAKA           SUSUMU           JPN   2050  4    2016

419  CF   AUGEREAU         CYRILLE          NGLR  2079  4    2011

420  CF   VANDEWEEGHE      SIMON            NEUF  2071  4    2009

421       RIGOLOT          MATTHIEU         BOGN  1900  4    2003

422       CAMUS            BERENGER         CHBM  2060  4    2002

423  CF   THOS             JACQUES          PTTP  2034  4    2001

424       LE BRET          LUDOVIC          VINC  1810  4    2000

425  MF   CARVALHO         ALDA             POR   2039  4    1999

426       BOUDRENGHIEN     FRANCOIS         NEUF  2040  4    1996

427       SCHOCH           THOMAS           GER   1878  4    1993

428       NOREK            ARNAUD           BASX  1940  4    1988

429  CF   PERRIN           MARC             EVRY  2140  4    1987

430  CF   CHEMALI          LAHCENE          BETH  2045  4    1976

431       METZ             ROGER            HIPS  2070  4    1976

432       LABROCHE         JEROME           MALA  1800  4    1968

433       LIAGRE           NICOLAS          NEUF  1920  4    1967

434       ROMANO           GIANNI           STVA  1870  4    1966

435       DE LA TORRE      IGOR             MPEC  2090  4    1965

436  CF   VEKEMANS         DENIS            LIEN  2045  4    1962

437       HASCHER          NICOLAS          RICH  2020  4    1960

438  CF   CASAGRANDE       FABIO            ITA   2029  4    1959

439  CF   PATRAT           JOEL             PBNP  2042  4    1959

440  CF   DAUBENFELD       NICO             LUX   2025  4    1957

441  CF   HELIN            MIKAEL           SWE   2062  4    1957

442       GUILLAUME        JEAN-FRANCOI     VERR  2030  4    1952

443       GROZ             JACKY            EVRY  1960  4    1946

444       HULIN            JEROME           MADU  1880  4    1935

445       MARTINICO        ERIC             GIEN  1840  4    1931

446  CF   PETERS           ORTWIN           GER   2150  4    1931

447  CF   CRAPIS           FREDERIC         CORB  2064  4    1929

448       POLARD           GAETAN           STRA  2030  4    1926

449  CF   GROS             PATRICK          AVOI  2055  4    1923

450  CF   HAVERKAMP        KLAUS            GER   2056  4    1923

451  CF   PETIT            RENE             PTTS  2044  4    1923

452  CF   MARCHADOUR       CLAIRE           SAUT  2127  4    1920

453  CF   ALIRACHED        FODIL            REEM  2054  4    1910

454       GRALL            GWENOLE          CANO  1810  4    1910

455  CF   SABIA            CORRADO          ITA   2174  4    1908

456       DEMAGNEE         ARNAUD           LIME  1880  4    1899

457       BENMENNI         BOUBEKEUR        RUEB  1720  4    1891

458       PELERIN          MARTIN           LONG  1780  4    1883

459       LE DORTZ         ANTHONY          LIME  1890  4    1874

460       DUBUISSON        THOMAS           CHBM  1760  4    1863

461       LACASSAGNE       JEAN             APSA  1950  4    1859

462  CF   SILVERT          ALEXANDRE        NOYO  2003  4    1845

463       VERSAILLES       MARC             BEL   1707  4    1842

464       DARRAS           MICHEL           STJC  1780  4    1839

465       RUSSO            BRUNO            BEL   1750  4    1836

466       HOUCK            GAUTIER          CAPG  1950  4    1835

467       MAUPIN           VALERIE          STJC  1820  4    1832

468       VAN WEERSEL      BIRGITTA         NED   1741  4    1826

469       BAUDE            CHRISTIAN        STAN  1930  4    1819

470  CF   STANKOVIC        SERGE            DREU  2094  4    1814

471       BEHM             SIMON            GER   1700  4    1813

472       MONTOIR          GILLES           LONG  1790  4    1810

473       SENDING          STALE            NOR   1601  4    1807

474       HIRSTEL          SERGE            HIPS  1870  4    1803

475       WARKENTIN        SABINE           NEUF  1830  4    1785

476       LANGER           YVONNE           USA   N1780 4    1780

477       MAUPIN           GERVAIS          STJC  1760  4    1778

478       WALLART          JEAN             LETQ  1820  4    1768

479       CHEVRY           PHILIPPE         BEL   1766  4    1745

480       FOURNIER         CAROLE           MPEE  1760  4    1743

481       EQUEY            DANIEL           SAIN  1800  4    1736

482       HAUGSRUD         HAKON            NOR   1555  4    1736

483       FRANEK           JAN              BETH  1740  4    1734

484       GANTY            MARC             CAPG  1730  4    1732

485       WEINGARTEN       ARNULF           GER   1723  4    1732

486       BRIXHE           ABEL             AULN  1820  4    1716

487       GROSSE           MANFRED          AUT   1908  4    1714

488       MUSSOT           JEAN-LUC         VALC  1710  4    1706

489       RINGELSTEIN      PETER            GER   1596  4    1704

490       BAGUANT          ASHLEY           CAUD  1630  4    1699

491       MILBOR           NICOLAS          CAPG  1500  4    1695

492       BOURJOL          DANIEL           MIMI  1740  4    1688

493       PETENATI         AMANDINE         TGCA  1670  4    1679

494       LEROY            PATRICK          LETQ  1730  4    1672

495       MARTIN           KATIE            ENG   1448  4    1651

496       GAUDFRIN         ROMAIN           AULN  1470  4    1574

497       VITSE            VIRGINIE         STJC  1290  4    1553

498       GADABORTCHEV     AMIRKHAN         BEL   N1540 4    1530

499       PRUVOST          ALAIN            DUNK  1470  4    1529

500       DREUMONT         FRANCK           LIEN  1650  4    1470

501       MONY             DIDIER           BEAO  1450  4    1467

502       LELONG           ERIC             EQUE  1980  4    2127

503       VAN DEN BOSCH    PHILIPPE         AULN  1940  4    2001

504  CF   SERRALTA         MICHEL           BRES  2041  4    1899

505       BENSDORP         LAURA            NED   1931  3,5  2093

506       URBANIAK         PATRICK          HENB  1890  3,5  2072

507       NGUYEN           KIM-THOMAS       GONF  1940  3,5  2026

508       CHANELLE         PATRICK          AUBO  1930  3,5  1984

509       LORIETTE         PIERRE           BOUL  1960  3,5  1984

510       AMRAM            ROGER            ISSY  1850  3,5  1976

511  CF   RODE             ANTHONY          PONT  2057  3,5  1975

512       FERRANT          CHRISTOPHE       DIEP  1940  3,5  1963

513       DEKNUYDT         CLAUDY           DUNK  1940  3,5  1960

514       SWIERCZ          KEVIN            ROBE  1870  3,5  1934

515       PIERRON          CHRISTOPHE       LEER  1870  3,5  1927

516       TRITAR           KAMEL            TUN   1940  3,5  1898

517  CF   DELMONT          JEAN-ROBERT      CHBM  2019  3,5  1896

518  MF   GILBERT          JESSIE           ENG   2090  3,5  1887

519  CF   HEYMANN          ANNA-LUISE       GER   2141  3,5  1886

520       LAFOLIE          ARNAUD           BXAS  1930  3,5  1885

521  CF   MEUNIER          SAMUEL           CHAL  2008  3,5  1880

522       VILLALBA         PASCAL           BESA  1780  3,5  1880

523       RUYTHOORENS      NICOLAS          STAN  1920  3,5  1873

524       GAILLARD         BRUNO            BOUL  2020  3,5  1872

525       FACHE            JEAN-LOUIS       LAMO  1810  3,5  1871

526       MAJCHER          BERNARD          NEUF  1930  3,5  1871

527  CF   THOMAS           OLIVIER          AMIE  2139  3,5  1868

528  CF   NEUBAUER         ANTON            AUT   2131  3,5  1866

529       GOUVART          STEPHANE         CAPG  1970  3,5  1856

530       DUPONT           DANY             AMIE  1950  3,5  1855

531       BEHM             WILFRIED         GER   1720  3,5  1853

532  CF   LEBON            JOFFREY          TOUL  2070  3,5  1839

533       DEBACKER         FRANCOIS-XAV     AUCH  1780  3,5  1837

534       FOURCART         MARC             BLAG  1870  3,5  1835

535       CANOVAS          ERIC             OLLA  1990  3,5  1821

536       COTONNEC         ANTOINE          ASNI  2010  3,5  1817

537       COLANDREA        SAUVEUR          LPSP  1790  3,5  1801

538       CONNAT           LUDOVIC          NEUF  1870  3,5  1782

539       DINEV            DIMITER          BEL   1891  3,5  1780

540       LEGRAND          PASCAL           SCEV  1720  3,5  1777

541       HAPKE            RALF             GER   1698  3,5  1774

542       AMMERLAAN        LINDA            NED   1667  3,5  1767

543       BARDIN           CHRISTIAN        BAGX  1840  3,5  1765

544       PERRET           JEAN             CFPR  1880  3,5  1755

545  CF   DEHESDIN         WILFRIED         AMIE  2092  3,5  1753

546       FIOLET           LOIC             LETQ  1670  3,5  1753

547  CF   LUCAS            JEAN             DUNK  2064  3,5  1752

548       STOCK            LARA             GER   1568  3,5  1743

549       PINCON           STEPHANE         CHBM  1920  3,5  1735

550       VERWAERDE        ROMUALD          STAN  1820  3,5  1735

551       RIQUIER          LAURENT          AMIE  1910  3,5  1732

552       IMBERT           GERARD           VINC  1770  3,5  1722

553       BRUNET           DAVID            BEL   1797  3,5  1716

554       VERHAEGHE        JEAN-FREDERI     CAPG  1800  3,5  1703

555       FISCHER          MARC             BEL   1672  3,5  1696

556       DHAUSSY          ADRIEN           CHBM  1710  3,5  1695

557       CASIER           FABRICE          CAPG  1680  3,5  1690

558       FREITAS          FERNANDO         TGCA  1960  3,5  1690

559       BIJAOUI          DENIS            CFPR  1650  3,5  1679

560       BLOT             PHILIPPE         SYNT  1580  3,5  1678

561       SERRUYS          HENRI            BEL   1711  3,5  1676

562       VERSTRAET        NICOLAS          SYNT  1920  3,5  1675

563       ROMAIN           EMELINE          BLAG  1900  3,5  1668

564       MAILLARD         SEBASTIEN        CAPG  1400  3,5  1662

565       BARRATAULT       BRUNO            BOUR  1570  3,5  1653

566       VANDERSTRAETEN   DOMINIQUE        NEUF  1510  3,5  1653

567       KATZAHIAN        MICHEL           OLLA  1700  3,5  1619

568       PARFETT          GERALD           ENG   1392  3,5  1612

569       LABITTE          ALAIN            LONG  1660  3,5  1602

570       PAUCHET          JACQUES          CAPG  1520  3,5  1602

571       VEA              ODIN BLIKRA      NOR   1307  3,5  1565

572       ROLLIER          ERIC             PCSM  N1540 3,5  1549

573       AGDESTEIN        EMIL             NOR   1188  3,5  1458

574       MARTIN           GILLES           LONG  1750  3,5  1453

575       MILLET-LACOMBE   PIERRE-JEAN      CHAE  1700  3,5  1452

576       ROYER            MICHEL           TREM  1220  3,5  1317

577  CF   TARDIF           OLIVIER          ISSY  2029  3,5  1919

578       LEJEUNE          GAEL             CAEN  1770  3,5  1779

579       COUPEY           OLIVIER          CAEN  1710  3,5  1777

580       AMIARD           JEAN-CLAUDE      MALF  1780  3,5  1720

581  CF   THETIS           JIMMY            NIEN  2088  3    1965

582       DESANLIS         ANNE-SOPHIE      REEM  1840  3    1843

583       MANET            ERIC             ARRA  1980  3    1830

584       CROENNE          OLIVIER          DOUA  1990  3    1816

585      DESINTE          DAVID            BEL   1802  3    1806

586       TARAYRE          PASCAL           TOUR  1810  3    1787

587       DECELLIER        PATRICK          BEL   1863  3    1785

588       DEMEESTERE       LAURENT          PROV  1710  3    1774

589       BURG             HENK             NED   1700  3    1764

590       SEYMORE          TIMOTHY          ENG   1632  3    1745

591       COMBRAY          PIERRE           AUBO  1590  3    1724

592       PETIT            RODRIGUE         BETH  N1720 3    1720

593       GUIDOUX          FABRICE          PBNP  1820  3    1719

594       ELIASSEN         ERIK             NOR   1507  3    1644

595       HUBA             MARK             ENG   1504  3    1633

596       VALKS            HENNY            NED   1596  3    1633

597       FRISON           STEPHANE         NEVE  1800  3    1604

598       MONY             MAXIME           BEAO  1510  3    1601

599       LANIEZ           JULIEN           CAPG  1450  3    1597

600       BEHAGUE          FRANCOIS         ANSE  1620  3    1596

601       DUPONT           DANIEL-NOEL      FOUW  1510  3    1577

602       CREPIN           JOHNNY           LONG  1510  3    1576

603       BOUSSELY         JACK             TOUR  1550  3    1562

604       DUFLOU           ANDRE            BAEF  1570  3    1548

605       PARAGUA          RICARDO          PHI   1600  3    1542

606       JEITZ            FRANCIS          LUX   1558  3    1534

607       PRZYMUSINSKI     NICOLAS          HORN  1490  3    1533

608       FOISOR           VERONICA         GREN  1470  3    1531

609       FOUCQUE          PATRICE          CAPG  1470  3    1523

610       BAILLY           ALPHONSE         DUNK  1440  3    1518

611       PERRET           BRUNO            HEME  1380  3    1509

612       BAESJOU          NATHALIE         RUEB  1380  3    1505

613       PLATEL           ANGE             CAPG  1360  3    1502

614       HELFFERICH       ERIC             BEAO  1710  3    1501

615       KRASUCKI         YOURI            BEL   1350  3    1491

616       SPOHN            DOMINIQUE        MALF  1730  3    1491

617       BAUME            SANDRINE         REEM  1440  3    1490

618       PICAVET          JEAN-FRANCOI     CAPG  N1460 3    1474

619       LONNOY           REMI             PROV  1400  3    1468

620       HOLLAND          CHRISTOPHE       LONG  1700  3    1454

621       TABARONI         SERGE            BXEC  1450  3    1445

622       DI PASQUALE      LEONARDO         LIEN  N1500 3    1438

623       HOUCK            VERONIQUE        CAPG  1520  3    1423

624       DEPOERS          JEAN             CAPG  N1340 3    1400

625       DELELIGNE        LAURENT          CAPG  1470  3    1395

626       LEDAY            MARC             ANSE  1330  3    1370

627       LEROY            MAXIME           LETQ  1310  3    1340

628       DELANNOY         FREDERIC         HORN  1600  3    1324

629       LIE              ASTRID           NOR   1114  3    1265

630       DHAUSSY          ZELIE            CHBM  1250  3    1254

631       BARSKI           VINCENT          BETH  1880  3    1832

632       DURANT           CHRISTOPHE       REEM  1860  3    1765

633       POIGNANT         JACQUES          APSA  1900  3    1760

634       BAILLIE          ANDRE            BRBG  1140  3    1311

635  CF   CHAU             OLIVIER          NANC  2136  3    2005

636       ABDI             HOUCINE          CHAE  1630  2,5  1622

637       SERGENT          FRANCOIS         BOUL  1590  2,5  1590

638       GOSSEYE          CHRISTOPHE       BEL   1648  2,5  1572

639       DAUZOU           GUILLAUME        DIEP  1440  2,5  1531

640       LEFEBVRE         SERGE            ANSE  1630  2,5  1481

641       LEVERS           CHRISTELLE       AULN  1450  2,5  1462

642       CARPENTIER       CLAUDE           AULN  1430  2,5  1443

643       CASTAGNA         CELESTINO        ITA   1600  2,5  1425

644       MARSYLLE         CHRISTIAN        CAPG  1550  2,5  1424

645       PETENATI         EMMANUEL         TGCA  1400  2,5  1408

646       OGES             HELENE           BOUL  1420  2,5  1392

647       CHAINAY          GERARD           AUBE  1480  2,5  1374

648       WICKART          THOMAS           BRBG  1280  2,5  1343

649       MEVEL            JOSEPH           OLLA  1220  2,5  1334

650       DELMOTTE         ERIC             ANSE  1290  2,5  1328

651       CANONNE          BENOIT           PROV  N1300 2,5  1280

652       FERYN            ALEXANDRE        CAPG  N1240 2,5  1261

653       SZUMSKI          FREDERIC         BETH  1260  2,5  1260

654       DELANNOY         THOMAS           BOLL  N1080 2,5  1237

655       DECLERCK         KEVIN            CAPG  N1220 2,5  1205

656       DUSSART          PHILIPPE         VALC  1890  2,5  1688

657       HESPEL           GUY              BAEF  1200  2,5  1274

658       BOURGAIN         LOUIS            BOUL  1330  2    1262

659       RZESKI           MARC             BEAO  1230  2    1200

660       CASSEL           JEAN-JACQUES     OLLA  1200  2    1197

661       FERYN            BENJAMIN         CAPG  N1220 2    1143

662       NEUHAUSER        SALOME           CHAL  1130  2    1134

663       MEDGHOUL         LAZARE           MARO  1240  2    1030

664       MOISSET          MATTHIEU         CAPG  1030  2    1018

665       NEUHAUSER        LUC              CHAL  N1060 2    1006

666       DUROT            EDWIGE           CAPG  1190  2    1128

667       VASSEUR          REMI             BOUL  1250  2    1317

668       DEBERGUES        JULIEN           CAPG  N1080 2    1137

669       BOUDIER          ERIC             AMIE  1870  2    1787

670       SWIERCZ          SONIA            ROBE  1240  1,5  1230

671       PATINIER         QUENTIN          SYNT  1130  1,5  1126

672       DESMIDT          EDOUARD          CAPG  N1000 1,5  1009

673       LANDUYT          AMELIE           CAPG  N1100 1,5  951

674       MARQUIS          CAMILLE          CAPG  N1000 1    922

675       LEFEBVRE         CHARLINE         CAPG  1010  1    822

676  CF   TOUZE            JEAN-PAUL        BELF  2137  1    1843

677  CF   STEININGER       DENIS            MZAL  2083  1    1721